Dni nudnych białych t-shirtów dla maluszków minęły. Świat mody daje w tym względzie ogromne możliwości. T-shirty są bardzo popularne ponieważ wiele z nich ma ciekawe wzornictwo i styl. Obecnie wybieranie t-shirta dla maluszka to czysta przyjemność.

Przez lata, szafy były zostały wypełnione białymi koszulkami dla dzieci. Bardzo podstawowe i uniwersalne. Na szczęście, czasy gdy zakładało się jakąś starą koszulkę na maluszka i szło się do sklepu należą do przeszłości.

Kolory

„Im jaśniejszy kolor, tym lepszy t-shirt”. Ta dewiza przyświeca wielu producentom koszulek dla dzieci, które są dostępne na rynku. Można znaleźć koszulki w każdym kolorze tęczy. Jasne kolory pomagają na wyrażenie dziecku swojego stylu. Kolor koszulki Twojego dziecka pokazuje osobowość malucha

Wzornictwo (aplikacje)

Firmy, które produkują t-shirty dla dzieci zwiększają ilość wzorów na koszulkach, z których możemy wybierać. I ewidentnie nie obawiają się tego robić. Nadal istnieją podstawowe wzory, takie jak paski i kropki, jednak producenci urozmaicają bluzki dla maluszków wzorami orientalnymi z kaszmirowymi nadrukami oraz aplikacje z niebezpiecznymi zwierzętami. Koszulki z nadrukami dla dzieci są świetnym dodatkiem do dżinsów lub innych spodni o zdecydowanych kolorach.

Napisy na koszulkach

Na koszulkach dla dzieci producenci umieszczają także różne napisy.  Napisy są dostosowane do wieku dzieci, często zabawne. Są koszulki z podstawowymi napisami jak np.: „córeczka tatusia”. Lecz są też te bardziej wyraziste i humorystyczne jak „kawaler do wzięcia… na ręce” czy „ nie mam przycisku do wyciszania”. Warto poszukać takich koszulek, gdzie dziecko wyrazi siebie poprzez napis na niej.

Jest tak dużo możliwości jeśli chodzi o bluzki dla dzieci że czasami można się pogubić i nie wiadomo od czego zacząć. Ten ogromny wybór może sprawić że zdecydujesz się że dziecko będzie nosić białe gładkie koszulki.

Bez obaw jednak, można utorować sobie drogę do wyboru stylowej koszulki dla maluszka.

Wybierz jeden lub dwa t-shirty z powyższych kategorii (jasny kolor, aplikacje, napisy). Zanim się zorientujesz, wybierzesz te które najbardziej będą oddawały styl twojego maluszka. A potem znajdź czas na to by dziecko miało je kiedy nosić:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>